0445110083 Cod 55192096 Injector Fiat Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTI / Suzuki 1.3 DDiS

1 of
inapoi Inainte

Detalii

  • ID Anunt: 2673

  • Adaugat la: 06/09/2019

  • Stare: Utilizat

  • Telefon: 726724139

  • Vizualizari: 174

Descriere

Bosch 0445110083 Cod 55192096 Injectoare Fiat Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTI / Suzuki 1.3 DDiS Second Hand, Injectoarele sunt probate .
Compatabile cu:
Fiat Albea
Fiat Doblo
Fiat Idea
Fiat Panda
Fiat Punto
Lancia Musa
Lancia Ypsilon
Opel Agila
Opel Campo
Opel Corsa C
Fiat Siena
Opel Mariva
Opel Tigra
Suzuki Ignisi II
Suzuki Swift III
Suzuki Wagon R+
Compatabile cu urmatoarele coduri :
Fiat 55176443
Fiat 55184536
Fiat 55192096
Fiat 55192495
Fiat 71791255
Fiat 71794071
Opel 93169113
Opel 93177373
Suzuki 15710 84E60 000
Suzuki 15710-84E60
Opel 93183910
Opel R1590077
Bosch 0 986 435 078
Bosch 0986435078

Cuvinte cheie :